LCD Ekranda çizgiler çıkıyor

Ekranda çizgiler çıkıyor ya da ekranda mavi bir ekran var, ekranda kararma meydana geldi gibi sorular bilgisayar kullanıcıları tarafından sık sık gündeme gelir. Çizgilerin çıkmasının nedenleri farklı farklıdır. Ekran sorunları öncelikle bize ekran kartında sıkıntı olduğunu düşündürür. Ekran kartının yıpranması, tozlanması ve ya bir temassızlık sorunu yaşanması gibi sorunlardır. Bu konuda bazılarımız kendi başımıza bir takım şeyler yapsak da, bu oldukça risklidir.

Bu anlamda alanında uzman ekibimizle cihazlarınıza hasar vermeden sıkıntılarınız çözüyoruz. Bu sorun sadece bir temassızlık, ekran kartının bir takım parçalarının zedelemesinden kaynaklandığı gibi, kasanın ve ya dizüstü bilgisayarların diğer iç donanım parçalarında meydana gelen ısınmadan kaynaklı da olabilir. Bilgisayarlar birbirine entegre parçalardan oluşur ve birindeki sorun, hepsini etkiler. Bu sebeple bilirkişiye danışılarak sorunlar çözülmelidir.

Aksi takdirde cihaz tamamen bozulabilir. Evde gelişi güzel attığınız formatlar ya da sıvı temizleme ürünleri ile karta müdahale edilmesi çok yanlıştır.  Hizmetlerimiz hem cihazın üzerinde bire bir uygulama ile hem de telefon aracılığı ile bilgilendirmeyi de kapsamaktadır. Ekranda çizgiler çıkıyor ise bize ulaşın. Bir takım sorularla sizi yapmanız gerekenler konusunda yönlendiriyor, sonuç alamıyorsak Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargoculuk hizmeti sayesinde cihazınızı teslim alarak bakım onarımı yapıp, sıkıntısını çözdükten sonra deneme testlerine tabi tutup tarafınıza gönderiyoruz.