Acer Bilgisayar servisi

Ankara Acer servisi olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu konuda yıllardır en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vererek müşterilemizin memnuniyetini kazanıyor, her türlü sorunlarına çözüm getiriyoruz. Ankara Acer servisi olarak müşterilerimizin beklentilerine cevap veren bir firma olmanın gurunu taşımaktayız. Birçok servis bu hizmeti vermediği gibi bilgisayarlarınızda daha büyük sorunlara sebep olmaktadır.
Bu nedenle kaliteli bir firma ile çalışmak her zaman size avantaj sağlamaktadır.

Ankara Acer servisi olarak verdiğimiz hizmetler arasında Notebook, laptop ve masa üstü bilgisayarların tamiri ve parça değişimi, Led ve lcd değişimi, ekran kartı arızaları, ana kart arızaları, ses kartı arızaları, klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, şarj adaptörü arızları, virüs temizleme, ağ kurulumu, bakım anlaşması, batarya arızaları ve satışı, veri kurtarma, program kurulumu hizmetlerimizden bazılarıdır.

Ankara Acer servisi olarak bilgisayarlarınızın yazılım ve donanımla ilgili tüm sorunlarını gidermekteyiz. Kaliteli bir firmadan en iyi hizmeti, uygun fiyatlarla almak için sizde Ankara Acer servisi hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Bilgisayarlarınızın bakım ve onarımının yanı sıra periyodik bakımlarını ve yedek parça değişimlerini de yapmaktayız. Tüm yedek parçalarımız orijinal olarak kullanılmakta ve özel hizmet verilmektedir. Uzman teknisyenlerimiz her türlü arızlarda sizleri bilgilendirerek onayınızı alıyor ve daha sonra tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda teslim ediyor. Bir firmadan beklediğiniz her türlü hizmeti bulabileceğiniz firmalardan biri olan Ankara Acer servisi olarak her zaman yanınızdayız.