Acer notebook anakart tamiri

Acer anakart tamiri firmamız yıllardır bilgisayar sektöründe uygun fiyatları ve hizmet kalitesi ile ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Anakart bilgisayarın bütün parçalarını üzerinde taşıyan ve parçalar arasında iletişimi sağlayan, bilgisayarın beyni diyebileceğimiz en önemli parçalarından biridir. Acer anakart tamiri birçok servislere yapılmayarak, değişim yoluna gidilmektedir.

Firmamızın uzman teknisyenleri laboratuar ortamında en güvenli şekilde anakart tamirini gerçekleştirmektedir. Bilgisayarlarınız kendi kendine açılıyor, açıkken kilitleniyor ya da ekrandan görüntü alamıyorsanız anakartta arıza var demektir. Acer anakart tamiri firmamızı arayarak özel hizmetlerimizden yararlanmak yapmanız gereken en doğru hareket olacaktır. Firmamızı cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaptıktan sonra sizleri arızası ve ücreti konusunda bilgilendirmektedir.

Onayınız olduğu takdirde tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda ilk günkü performansı ile sizlere teslim etmektedir. Acer anakart tamiri firmamızın müşteri potansiyeli oldukça yüksektir. Verdiğimiz hizmet kalitesi ve güven bizleri bu günlere getirmiştir. Prensip olarak müşterilerimiz ile sürekli çalışmayı tercih etmekteyiz. Bilgisayarlarınızın anakart arızalarında sizde firmamızı tercih ederek sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Acer anakart tamiri  İşçilik ve yedek parça değişimlerini özel olarak veriyor en ufak bir sorununuzda yanınızda oluyoruz. Bilgisayar kullanıcılarının en büyük sorunu olan güvenilir firma bulmaktır. Acer anakart tamiri olarak bu sorununuza son veriyoruz.

Parçalar arasında iletişimi sağlayan ana kart bütün bileşenleri üzerinde taşımaktadır. Geçmişte ana kart tamiri yapılamaz, doğrudan değişim yoluna gidilirdi. Ana kart üzerinde bulunan TV kartı, ses kartı, modem, işlemci gibi parçalar bulunmaktadır. Ana kart için bilgisayarın beyni demek doğru olur. Acer laptop ana kart tamiri firmamızda özel olarak yapılmaktadır. Bilgisayar arızalarının çoğunluğu ana karttan kaynaklıdır. Laptopların aşırı tozlanması İlk önce ana karta zarar verir. Böylece üzerinde bulunan parçalarda arızalanmaktadır.

Acer laptop ana kart tamiri firmamızda bütün parçaların tamiri ve değişimi yapılmaktadır. Genellikle karşılaştığımız arızalar iç bağlantı noktasında oluşan arızalar, yanma sonucu oluşan arızalar, soketlerde oluşan arızalar, şarj devresinde oluşan arızalar, besleme devresinde oluşan arızalar, çok kullanım sonucu oluşan arızalar, düşme ve darbeye maruz kalma sonucu oluşan arızalar, sıvı dökülmesi sonucu oluşan arızalardır.

Acer laptop ana kart tamiri hizmetlerimizin yanı sıra bakım, onarım, yedek parça değişimi ve satışı ile de sizlere yardımcı olmaktayız. Format atma virüs temizleme, ekran değişimi, klavye değişimi, adaptör arızaları, batarya arızaları, ses kartı, ekran kartı tamiri, işlemci arızaları, inverter arızaları, veri kurtarma, bilgisayar bakım anlaşması da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Firma olarak her türlü hizmetlerimiz özel olarak verilmektedir. Müşmüşterilerimizle sürekli çalışmayı tercih ettiğimiz için en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Acer bilgisayarlarınızın tüm sorunlarına tek çözüm firmamızdadır.

devamı

Acer Batarya değişimi

Batarya değişimi

Dizüstü bilgisayarlar taşınabilir ve pratik olması sebebi ile çok tercih edilmektedir. Özellikle sürekli seyahat eden kişiler bilgisayarlarını her zaman yanlarında taşımak zorundadır. Ancak yolculukları esnasında bilgisayarlarını batarya ile kullanmak zorundadır. Acer batarya değişimi doğru kullanılmadığı zaman size beklediğiniz performansı gösteremez ve sizi yarı yolda bırakır. Çünkü bataryanın kullanıcı hataları sonucu ömrü daha kısa olmaktadır. Acer batarya kullanıcılarını bu konuda bilgilendirerek bataryalarını daha uzun süre kullanabileceklerini belirtmekteyiz. Batarya kullanımı konusunda ne kadar bilinçli olursanız o kadar uzun süre kullanabilirsiniz.

Acer batarya da belli bir süre ömrünü tamamlayacaktır, bu durumda mutlaka orijinal batarya kullanmalısınız. Aksi takdirde hem cihazınız zarar görecek hem de beklediğiniz performansı alamayacaksınız. Acer batarya sıvı teması ve nem den uzak tutulmalıdır. Bilgisayarınızın fanı iyi çalışmıyorsa aşırı ısınma sonucu bataryanız zarar görecektir. Fanı sürekli kontrol ederek bataryanızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Acer servisi olarak bilgisayar bakım, tamir, onarım, yedek parça değişimi ve satışlarını özel olarak sizlere sunmaktayız. Acer batarya yuvasına tam olarak oturmadığı zaman kesinlikle zorlamamalı, fiziksel hasarlara yol açmadan Acer servisimizi aramalısınız. Acer batarya değişimi hücreleri zarar gördüğü zaman mutlaka değişmesi gerekmektedir. Bu değişimi Acer servisimizden yaparak orijinal parçasını kullanmalısınız. Ucuz diye yan sanayi ürünler kullanmak cihazlarınıza ve diğer donanımlara zarar vererek sorunların büyümesine, aynı zamanda daha büyük meblağlar ödemenize yol açabilir.

devamı

Acer Bilgisayar servisi

Acer Bilgisayar servisi

Ankara Acer servisi olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu konuda yıllardır en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vererek müşterilemizin memnuniyetini kazanıyor, her türlü sorunlarına çözüm getiriyoruz. Ankara Acer servisi olarak müşterilerimizin beklentilerine cevap veren bir firma olmanın gurunu taşımaktayız. Birçok servis bu hizmeti vermediği gibi bilgisayarlarınızda daha büyük sorunlara sebep olmaktadır.
Bu nedenle kaliteli bir firma ile çalışmak her zaman size avantaj sağlamaktadır.

Ankara Acer servisi olarak verdiğimiz hizmetler arasında Notebook, laptop ve masa üstü bilgisayarların tamiri ve parça değişimi, Led ve lcd değişimi, ekran kartı arızaları, ana kart arızaları, ses kartı arızaları, klavye değişimi ve eksik tuş tamamlama, şarj adaptörü arızları, virüs temizleme, ağ kurulumu, bakım anlaşması, batarya arızaları ve satışı, veri kurtarma, program kurulumu hizmetlerimizden bazılarıdır.

Ankara Acer servisi olarak bilgisayarlarınızın yazılım ve donanımla ilgili tüm sorunlarını gidermekteyiz. Kaliteli bir firmadan en iyi hizmeti, uygun fiyatlarla almak için sizde Ankara Acer servisi hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Bilgisayarlarınızın bakım ve onarımının yanı sıra periyodik bakımlarını ve yedek parça değişimlerini de yapmaktayız. Tüm yedek parçalarımız orijinal olarak kullanılmakta ve özel hizmet verilmektedir. Uzman teknisyenlerimiz her türlü arızlarda sizleri bilgilendirerek onayınızı alıyor ve daha sonra tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda teslim ediyor. Bir firmadan beklediğiniz her türlü hizmeti bulabileceğiniz firmalardan biri olan Ankara Acer servisi olarak her zaman yanınızdayız.

devamı

Acer ekran sorunu

Acer ekran sorunu

Bilgisayar kullanıcılarının sorunlarından biri de ekran sorunlarıdır. Bilgisayarınızın ekranında bölünmeler oluyor, ekrana görüntü gelmiyorsa ekran kartı ya da ana kart arızalarından kaynaklanmaktadır. Acer ekran sorunu firmamız tarafından özel olarak yapılmaktadır. Uzun süre kullanılan ve bakımları yapılmayan bilgisayarlarınızda aşırı ısınma sonucu ana kart veya ekran kartı arızalanmaktadır. Böylece ekranda bölünmeler meydana gelmektedir. Taşınabilir cihazların en büyük sorunu ise düşme ve darbeye maruz kalmaları sonucu ekran kırılmalarıdır. Bu durumda ekran değişimi yaparak sorunlarınızı çözmekteyiz. Cihazlarınızda oluşan ekrana görüntü gelmemesi ekran kartında oluşan arızalardan kaynaklanmaktadır. Ekran kartını değiştirerek arızayı gidermekteyiz.

Geçmişte ana kart üzerinde bulunan donanımların tamiri yapılamaz direk değişim yoluna gidilirdi. Hala birçok firma ana kart tamirini güvenle yapamamaktadır. Firmamız her konuda özel hizmetler vererek olabilecek tüm donanımların tamirini gerçekleştirmektedir. Böylece sizi yüksek meblağlar ödemekten de kurtarmaktadır. Acer ekran sorunu ekranın çalışmaması, ekranın 2-4-6 ya da 8 e bölünmesi, ışık yanması ancak görüntü gelmemesi, renkli noktaların olması, bilgisayarın kapanması gibi belirtilerle ortaya çıkmaktadır. Bilgisayarınızda oluşabilecek ekran kartı sorunlarında hiçbir şekilde müdahale etmeden firmamızla iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kulaktan dolma yanlış bilgilerle karıştırarak daha büyük sorunlar açabilirsiniz. Yeterli bilgi ve donanıma sahip olan firmamız uzman teknisyenleri tüm sorunlarınıza çözüm getirmektedir. Uygun fiyatlarla özel hizmet almanın en doğru yolu firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanmaktır.

devamı

Acer batarya

Acer batarya

Batarya sorunları bilgisayar kullanıcılarının en sık karşılaştıkları sorunlardan biridir. Genellikle kullanıcı hataları sonucu oluşan arızalar, bataryanın ömrünü de azalmaktadır. Firmamıza gelen müşterilerimizin şikâyetleri, bilgisayarım açılmıyor, bataryam şarj olmuyor ya da ışığı yanmıyor gibi şikâyetlerdir. Bilgisayar kullanıcıları batarya kullanımı konusunda bilgi sahibi olarak bataryalarının ömrünü uzatabilirler. Öncelikle bataryanızı ilk kullanacağınız zaman 12 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bataryanızı kuru yerde muhafaza etmeli nem ve sıvı temasından uzak tutmalısınız. Kesinle bataryanıza şoklama yapmamalısınız. Ankara Acer batarya satışı yapan firmamız bu konuda sürekli müşterilerini uyararak doğru kullanımları konusunda yardımcı olmaktadır.

Bataryalarınız her zaman canlı tutmalı ve haftada bir defa şar ve deşarj etmelisiniz. Her bataryanın belli bir ömrü olsa da doğru kullanarak daha uzun süre performans sağlayabilirsiniz. Bataryalarınızı doğru kullanmadığınız zaman bilgisayarınızın diğer donanımlarına da zarar vermektesiniz. Ankara Acer batarya satışı ve tüm Acer yedek parçaları orijinal olarak firmamızda özel olarak satılmaktadır. Uygun fiyatlarla hizmet sunarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bilgisayar sektöründe yıllardır kaliteli ve güvenle hizmet vererek müşteri potansiyelimizi en üst seviyelere çıkarmayı başardık. Daha uzun yıllar hizmet vermeyi hedefleyen firmamız aynı zamanda tamir, bakım onarım, yedek parça değişimi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Sizlere önerimiz bataryalarınızı doğru kullanarak ömrünü uzatmalı, arızalanmaları halinde diğer donanımlara zarar vermeden firmamızla iletişime geçmenizdir.

devamı

Acer Soket tamiri

Acer Soket tamiri

Diz üstü bilgisayarlarda kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlardan biride soketlerde oluşan arızalardır. Her yere taşınabilen ancak dikkatsiz kullanılan cihazların soketlerinde zamanla gevşemeler ve kırılmalar meydana gelmektedir. Diz üstü bilgisayarlarınızı mümkün olduğu kadar düz zemin üzerinde kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yeterli deneyime sahip olmayan kişiler soket tamiri yaparken diğer donanımlara zarar verebilmektedir. Acer soket tamiri firmamızın uzman teknisyenleri tarafından özel olarak yapılmaktadır. Soketlerde arıza olduğu zaman temassızlık ya da şarj etmemem gibi bir sorun ortaya çıkmaktadır. Bu durumda hemen bilgisayarınızı kapatarak firmamızla iletişime geçmelisiniz. Firma olarak her türlü yedek parça değişimi satışlarını özel olarak yapmaktayız.

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Acer soket tamiri firmamızın hizmetlerinden sadece biridir. Cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaparak sizleri bilgilendirdikten sonra onayınız olduğu takdirde tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda ilk günkü performansı ile teslim etmekteyiz. Bilgisayarlarınızın uzun süre kullanılması, periyodik bakımlarının yapılmaması, dikkatli kullanılmaması sonucu birçok arızalar oluşmaktadır. Firmamız her türlü yazılımsal ve donanımsal arızalarda uygun fiyatlarla sorunsuz hizmet sunmaktadır. Yılların deneyimi ile hizmet kalitesinden ödün vermeden bu günlere gelen firmamız her zaman daha iyi hizmet için çalışmaktadır. Bilgisayar çağının yaşandığı günümüzde güvenilir firmaya her zaman ihtiyacınız olacaktır. O halde firmamızla iletişime geçerek, sizde en doğru kararı verdiğinizi göreceksiniz.

devamı

Acer Harddisk Sorunu

İçerisinde her türlü bilginin, dosyaların, müziklerin ve işletim sisteminin saklandığı donanımlardan biri olan harddiskler, diğer adı ile sabit diskler zamanla arızalanarak tüm bilgilerinizi ya da bir kısmını kaybetmenize neden olmaktadır. Aşırı yüklemeler sonucu harddiskin yeterli gelmemesi sonucu zorlanmaktadır. Daha fazla bilgi yüklemek için yenir harddisk ile değiştirilmesi gerekmektedir. Acer harddisk değişimi firmamız tarafından uygun fiyatlarla değiştirilmektedir. Bilgisayarınızda donma olması, cihazlarınızdan garip sesler gelmesi, kendi kendine kapanması harddisk arızalarını göstermektedir. Yoğun olarak çalışan donanımlardan biri olan ve yetersiz enerji, ani elektrik kesilmeleri, düşme ya da darbeye maruz kalması sonucu arızalanabilmektedir.

Elektrik dalgalanmaları ve kesilmeleri de bu donanım için risk taşımaktadır. Elektronik devredeki kısımların bozulmasına ya da yanmasına sebep olmaktadır. Böyle durumlarda öncelikle yapmanız gereken Acer harddisk değişimi konusunda özel hizmet veren firmamızın profesyonel teknisyenlerine güvenerek sorunsuz hizmet almak olmalıdır. Bilinçsizce yapılan müdahaleler sonucu daha büyük sorunlarla karşılaşacağınız gibi içinde bulunan tüm verilerinizi de sonsuza kadar kaybedebilirsiniz. Her işi uzmanına bırakmak gerekir, firmamız bu konuda özel hizmet vererek yaptığı işin her zaman arkasında durmaktadır. Yedek parça değişimi ve satışlarımızda özel olarak yapılmaktadır. Bilgisayarlarınızın her türlü sorunlarına kesim çözüm arıyorsanız, firmamız her zaman hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyeti prensiplerimizin başında gelmektedir. Amacımız bir defa değil sürekli çalışmaktır. Bizimle sürekli çalışmanın avantajlarından yararlanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

devamı

Acer Adaptör Satışı

Bilgisayar çağının yaşandığı günümüzde kullanıcıların sayısı arttıkça yedek parça ihtiyaçları da artmaktadır. Çok hassas olan bilgisayarlar taşınır olması sebebi ile daha fazla arızalara maruz kalmaktadır. Genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar arasında adaptör arızaları en sık karşılaştığımız sorunlardan biridir. Acer adaptör bilgisayarınızın en önemli parçalarından biridir. Bilgisayarınız adaptör olmadan çalışmaz, bu nedenle adaptörünüzün orijinal olması sorunsuz kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Adaptör alırken özellikle orijinal olmasına dikkat etmeli kalitesiz adaptörler kullanmamalısınız. Acer adaptör size bu kaliteyi sunmaktadır. Kalitesiz adaptörlerden beklediğiniz performansı alamadığınız gibi bilgisayarlarınızın da ömrünü kısaltırsınız. Adaptör bilgisayarınızın özelliklerine uygun olmalıdır.

Aksi takdirde bilgisayarınız fazla ısınarak zarar görecektir. Acer adaptör satışı firmamız tarafından orijinal ve özel olarak sizlere sunulmaktadır. Acer servisimize gelen şikâyetler genellikle adaptörün fazla ısınması, adaptörden ses gelmesi, bilgisayara gelen gücü karşılamamasıdır. Acer servisimiz tarafından adaptör tamiri yapılmaktadır. Acer adaptör tamiri kopan adaptör kabloları, elektrik arızası olan adaptörler, şarj soketi kırılmış adaptörler Acer servisimiz tarafından yapılmaktadır. Acer adaptör ve Acer yedek parçalarını uygun fiyatlarla Acer servisimizden temin etmek tüm sorunlarınıza kesin çözüm olacaktır. Bilgisayar kullanıcılarına Acer servisi olarak adaptör tamirini önermemekteyiz. Beklediğiniz performansı alamaz, hem zaman kaybeder hem de daha fazla masraf etmiş olursunuz. Sorunsuz bilgisayar kullanımı için orijinal Acer adaptör kullanmanızı önermekteyiz. Acer servisi stoklarımızda her model Acer bilgisayarların orijinal yedek parçaları bulunmaktadır.

Bilgisayar arızaları genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Acer adaptör satışı arızaları da bunlardan biridir. Adaptörlerin de belli bir kullanım süresi bulunmaktadır. Ancak kullanım hataları sonucu bu süre daha da kısaltılmaktadır. Adaptör arızasına sebep olan diğer bir etken de voltaj dalgalanmalarıdır. Acer adaptör tamiri kabloların kopması, elektrik arızaları, şarj soketi kırılmaları yapılmaktadır. Acer servisi olarak tamir ettirmek yerine orijinal Acer adaptör kullanmanızı önermekteyiz. Bilgisayar kullanıcılarının birçoğu orijinal olmayan adaptörleri kullanarak cihazlarına zarar vermektedir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için kalitesiz bataryaları kullanmamalısınız.

Acer servisimizde bilgisayar, yedek parça satışı ve değişimi, teknik servis hizmetleri özel olarak verilmektedir. Acer adaptör kullanan müşterilerimiz oldukça memnun kaldıklarını belirtmektedir. Orijinal olmayan adaptör kullanıldığı zaman bilgisayarınız fazla ısınarak diğer donanımlara da zarar verecektir. Bu da size artı bir masraf olarak geri dönecektir. Acer adaptör alırken bilgisayarınızla uyumlu olması açısından mutlaka Acer servislerinden almanızı tavsiye ederiz. Özel satışlar ve uygun fiyatları sorunsuz kullanım sağlayacaktır. Acer servisi olarak yıllardır bilgisayar sektöründe kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olmanın gururunu taşımaktayız. Acer adaptör kullanımı konusunda sizleri bilgilendirerek bilinçli kullanmanızı sağlıyoruz. Uzun süre kullanılan parçalar bir süre sonra arıza verecek ve değişime ihtiyaç duyulacaktır. Acer adaptör de bunlardan biridir. Bu durumda yapmanız gereken servisimizi ziyaret ederek orijinal yedek parça değişim hizmetlerinden, uygun fiyatlarla yararlanmaktır.

devamı

Acer batarya satışı

Firma olarak orijinal Acer batarya satışı ve diğer yedek parçaların satışını uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Firmamıza gelen müşterilerimizin en büyük sorunlarından biri bataryaların kısa sürede ömrünü tamamlamasıdır. Batarya kullanımı konusunda her zaman müşterilerimizi uyarmakta ve bilgilendirmekteyiz. Acer batarya bilgisayarınızdan çıkarmadan haftada 1 kez şarj ve deşarj edilmelidir. Batarya bilgisayarınızda takılı olduğu zaman elektriklerin kesilmesi sonucu cihazınızın kapanmasını önleyerek sizi birçok sorundan kurtarmaktadır. Acer batarya bilgisayarların olmazsa olmaz parçalarından biridir. Sürekli seyahat halinde olan kişiler sürekli batarya ile bilgisayar kullanmak zorundadır. İyi bir performans almak için bataryanın doğru kullanılması gerekmektedir.

devamı

Acer ekran chip tamiri

Ekran chip arızaları tüm bilgisayarlarda görülen arızalardan biridir. Taşınabilir olan bilgisayarlar düşme ve darbeye maruz kaldıkları gibi yanlış kullanımlar sonucu aşırı ısınmaları halinde arızalanmaktadır. Yapı itibariyle dış etkenlerden etkilenen ekran cipleri arızalanabilmektedir. Bilgisayarınızın ekran görüntüsünde bölünmeler, ekrana görüntü gelmemesi gibi bir sorunla karşılaşmak chip arızasının belirtileridir. Bu gibi durumlarda bilgisayarınızı kapatarak firmamızla iletişime geçmelisiniz. Ekran chip’i arızalarını başarı ile gerçekleştiren firmamızın uzman teknisyenleri ilk günkü gibi sorunsuz halde teslim etmektedir.

Acer ekran Chip tamiri konusunda firmamıza güvenerek sorunsuz hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Chip tamiri anakartın sökülmesi ile gerçekleştirilmektedir. Bu konuda deneyim ve tecrübe sahibi olmayan kişiler diğer donanımlara zarar vererek arızanın boyunu büyütmektedir. Bu da size masraf olarak geri dönmektedir. Bilgisayarlarınıza uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için firmanın güvenilirliğine dikkat etmelisiniz. Acer ekran chip tamiri konusunda da firmamıza güvenerek uygun fiyatlarla özel hizmet alabilirsiniz. Firma olarak bilgisayarlarınızın her türlü arızasında, yedek parça değişimleri ve satışlarında özel hizmet vererek yaptığımız işin arkasında durmaktayız.

Cihazlarınıza arıza tespiti yaparak sileri bilgilendiriyor ve onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Kesin çözümlerle müşterilerimizi memnun etmek ve daha iyi hizmet için çalışmaktayız. Ekran chip tamiri konusunda firmamıza güvenmekle doğru karar verdiğinizi görecek, asla pişman olmayacaksınız. Yılların deneyimi ile bu günlere gelen firmamız daha uzun yıllar hizmet vermek için çalışmaktadır.

devamı
Hemen ara