Acer anakart tamiri firmamız yıllardır bilgisayar sektöründe uygun fiyatları ve hizmet kalitesi ile ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Anakart bilgisayarın bütün parçalarını üzerinde taşıyan ve parçalar arasında iletişimi sağlayan, bilgisayarın beyni diyebileceğimiz en önemli parçalarından biridir. Acer anakart tamiri birçok servislere yapılmayarak, değişim yoluna gidilmektedir.

Firmamızın uzman teknisyenleri laboratuar ortamında en güvenli şekilde anakart tamirini gerçekleştirmektedir. Bilgisayarlarınız kendi kendine açılıyor, açıkken kilitleniyor ya da ekrandan görüntü alamıyorsanız anakartta arıza var demektir. Acer anakart tamiri firmamızı arayarak özel hizmetlerimizden yararlanmak yapmanız gereken en doğru hareket olacaktır. Firmamızı cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaptıktan sonra sizleri arızası ve ücreti konusunda bilgilendirmektedir.

Onayınız olduğu takdirde tamir işlemini gerçekleştirerek en kısa zamanda ilk günkü performansı ile sizlere teslim etmektedir. Acer anakart tamiri firmamızın müşteri potansiyeli oldukça yüksektir. Verdiğimiz hizmet kalitesi ve güven bizleri bu günlere getirmiştir. Prensip olarak müşterilerimiz ile sürekli çalışmayı tercih etmekteyiz. Bilgisayarlarınızın anakart arızalarında sizde firmamızı tercih ederek sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Acer anakart tamiri  İşçilik ve yedek parça değişimlerini özel olarak veriyor en ufak bir sorununuzda yanınızda oluyoruz. Bilgisayar kullanıcılarının en büyük sorunu olan güvenilir firma bulmaktır. Acer anakart tamiri olarak bu sorununuza son veriyoruz.

Parçalar arasında iletişimi sağlayan ana kart bütün bileşenleri üzerinde taşımaktadır. Geçmişte ana kart tamiri yapılamaz, doğrudan değişim yoluna gidilirdi. Ana kart üzerinde bulunan TV kartı, ses kartı, modem, işlemci gibi parçalar bulunmaktadır. Ana kart için bilgisayarın beyni demek doğru olur. Acer laptop ana kart tamiri firmamızda özel olarak yapılmaktadır. Bilgisayar arızalarının çoğunluğu ana karttan kaynaklıdır. Laptopların aşırı tozlanması İlk önce ana karta zarar verir. Böylece üzerinde bulunan parçalarda arızalanmaktadır.

Acer laptop ana kart tamiri firmamızda bütün parçaların tamiri ve değişimi yapılmaktadır. Genellikle karşılaştığımız arızalar iç bağlantı noktasında oluşan arızalar, yanma sonucu oluşan arızalar, soketlerde oluşan arızalar, şarj devresinde oluşan arızalar, besleme devresinde oluşan arızalar, çok kullanım sonucu oluşan arızalar, düşme ve darbeye maruz kalma sonucu oluşan arızalar, sıvı dökülmesi sonucu oluşan arızalardır.

Acer laptop ana kart tamiri hizmetlerimizin yanı sıra bakım, onarım, yedek parça değişimi ve satışı ile de sizlere yardımcı olmaktayız. Format atma virüs temizleme, ekran değişimi, klavye değişimi, adaptör arızaları, batarya arızaları, ses kartı, ekran kartı tamiri, işlemci arızaları, inverter arızaları, veri kurtarma, bilgisayar bakım anlaşması da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Firma olarak her türlü hizmetlerimiz özel olarak verilmektedir. Müşmüşterilerimizle sürekli çalışmayı tercih ettiğimiz için en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Acer bilgisayarlarınızın tüm sorunlarına tek çözüm firmamızdadır.