Ankara’ da bulunan Acer Satış Merkezi firmamız son derece güvenilir hizmet vermektedir. Satmış olduğu tüm ürünler sıfır ve paketinde olup; hepsi de özel ürünlerdir. Müşterilerinin memnuniyetini ilk amaç olarak benimseyen firmamız onların güvenilir bir firmadan gönül rahatlığı ile alışveriş yapmaları için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

En Yeni ve En Kaliteli Ürünler

Devamlı yenilenen teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız en yeni ürünleri piyasa ile ilk olarak tanıştıran sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Acer Satış Merkezi olarak; yalnızca Acer markan ürünleri değil; farklı markalardan pek çok ürün yelpazesini de bünyemizde bulunmaktadır. Bu ürünler arasında laptop, notebook, PC gibi bilgisayarın kendisi yer alır iken; bunların yanında bilgisayara ait diğer bileşenler de yer almaktadır. Onlardan bazıları da; lcd paneli, batarya, adaptör ve anakarttır. Tüm bu ürünlerin dışında daha geniş yelpazede olan ürünlerimizi görmek için firmamızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Kaliteli Hizmet

Acer Satış Merkezi firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için müşterilerine daha sağduyulu yaklaşmaktadır. Onların istek ve düşüncelerine göre hareket eden firma yetkilileri en kaliteli ve en iyi hizmeti sunabilmek için seçkin çalışma kadrosu ile hizmet vermektedir.

Yukarıda sayılan bu üç özelliğe sahip Ankara’ daki sayılı firmalardan biri olarak sizi benzersiz hizmet ve kalite ile buluşmanız için satış noktalarımıza bekliyoruz. Siz de daha geç olmadan firmamızı ziyaret edin.