Parçalar arasında iletişimi sağlayan ana kart bütün bileşenleri üzerinde taşımaktadır. Geçmişte ana kart tamiri yapılamaz, doğrudan değişim yoluna gidilirdi. Ana kart üzerinde bulunan TV kartı, ses kartı, modem, işlemci gibi parçalar bulunmaktadır. Ana  kart için bilgisayarın beyni demek doğru olur. Acer laptop ana kart tamiri firmamızda özel olarak yapılmaktadır. Bilgisayar arızalarının çoğunluğu ana karttan kaynaklıdır. Laptopların aşırı tozlanması İlk önce ana karta zarar verir. Böylece üzerinde bulunan parçalarda arızalanmaktadır.

Acer laptop ana kart tamiri firmamızda bütün parçaların tamiri ve değişimi yapılmaktadır. Genellikle karşılaştığımız arızalar iç bağlantı noktasında oluşan arızalar, yanma sonucu oluşan arızalar, soketlerde oluşan arızalar, şarj devresinde oluşan arızalar, besleme devresinde oluşan arızalar, çok kullanım sonucu oluşan arızalar, düşme ve darbeye maruz kalma sonucu oluşan arızalar, sıvı dökülmesi sonucu oluşan arızalardır.

Acer laptop ana kart tamiri hizmetlerimizin yanı sıra bakım, onarım, yedek parça değişimi ve satışı ile de sizlere yardımcı olmaktayız. Format atma virüs temizleme, ekran değişimi, klavye değişimi, adaptör arızaları, batarya arızaları, ses kartı, ekran kartı tamiri, işlemci arızaları, inverter arızaları, veri kurtarma, bilgisayar bakım anlaşması da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Firma olarak her türlü hizmetlerimiz özel olarak verilmektedir. Müşmüşterilerimizle sürekli çalışmayı tercih ettiğimiz için en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Acer bilgisayarlarınızın tüm sorunlarına tek çözüm firmamızdadır.