Acer klavye değişimi

Klavye arızası genellikle kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır. Klavyenin farklı harfler basması, klavyenin çalışmaması, tuşların kopması gibi arızalar sık olarak görülmektedir. Kalavyeler de tamir işlemi yapılmamaktadır. Bu gibi arızalarda klavyeler Acer orjinal klavye ile özel olarak firmamız tarafından değiştirilmektedir. Acer klavye değişimi firmamızın hizmetlerinden sadece biridir. Klavyelerde Kullanıcı hatasından kaynaklanan diğer bir arıza da tuşların kopmasıdır. Firma olarak eksik tuşları tamamlamıyoruz, yenisi ile değiştiriyoruz. Klavye sorunları genellikle bilgisayarların düşme ya da darbeye maruz kalması, sıvı dökülmesi gibi hatalar sonucu arızalanmaktadır.

Acer klavye değişimi yapan firmamız orjinal yedek parça kullanarak kesin çözüm sunmaktadır. Yan sanayi ürünler Acer cihazlarınıza uyum sağlamaz, bu da kesin çözüm getirmediği gibi başka sorunlara da yol açar. Maddi olarak daha fazla ödemenizin yanı sıra cihazlarınızı yıpratarak daha büyük arızalara sebep olabilir. Taşınabilir bilgisayarlar her ortamda kullanıldıkları için aşırı tozlanmaya maruz kalmaktadır. Aşırı tozlanma tüm parçalara zarar verdiği gibi klavyelere de zarar vermektedir. Bilgisayarlarınıza en az 6 ay da bir iç bakım temizliği yaptırarak ömrünü uzatabilir ve ilk günkü performansı ile kullanabilirsiniz.

Acer klavye değişimi uygun fiyatlarla özel olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimizle sürekli çalışmayı tercih ettiğimiz için uzman teknisyenlerimizle daha iyi hizmet için çalışmaktayız. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız için müşteri memnuniyeti  prensiplerinin başında gelir. Acer bilgisayarlarınızda klavye sorunları ile karşılaştığınız zaman tek yapmanız gereken firmamızın güvenilir teknisyenlerine teslim etmektir